Centralne odkurzacze

Prawo Podkategoria: Prawo

 • Blog o sytuacji na rynku pracy »

  Pewnie się zastanawiasz co to za blog, czy twórca tego bloga to aż tak zdesperowany poszukiwacz jakiejkolwiek pracy? Nie, tutaj przeczytasz gdzie lepiej nie pracować i czego lepiej nie robić, jak się nie dać wywieźć w pole, jakich ofert unikać, w co mierzyć, jak pisać cv oraz ogłoszenia czy odpowiedzi na oferty pracy. Poza tym, jak na wielu blogach i tutaj przeczytasz sporo dosadnych tekstów o naszych realiach, o tym kim jest i jak jest traktowany pracownik. Zapraszam do regularnego odwiedzania.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Henryk Narkun »

  Zakres spraw jakimi się zajmujemy: sprawy gospodarcze (w szczególności tryb nakazowy i upominawczy, sprawy związane z prawem spółek handlowych), sprawy cywilne (w szczególności z zakresu odszkodowań z OC, AC i innych oraz sprawy spadkowe, w tym dział spadku a także zasiedzenie, służebność przesyłu) sprawy administracyjne i podatkowe (WSA, NSA) prawo bankowe (15 letnia praktyka), prawo karne w tym karne skarbowe i wykonawcze (dozór elektroniczny), postępowania zabezpieczające i egzekucyjne. Kancelaria współpracuje z dwoma polskimi firmami windykacyjnymi, co umożliwia prowadzenie egzekucji w trybie pozasądowym. Kancelaria współpracuje z kancelarią prawniczą z Dusseldorfu, w tym w zakresie spraw związanych ze szkodami samochodowymi (OC, AC) na terenie Niemiec i Polski.Ponadto Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w języku angielskim i niemieckim, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem należności oraz prawie nieruchomości i sprawach gospodarczych.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie dlugow - UK »

  Odzyskiwanie długów, które były u nas zaciągnięte, jest bardzo trudnym zajęciem. W szczególności, gdy sprawa miała miejsce w państwie odmiennym niż Polska. Wyrastają wówczas nieznane dotąd problemy. Zdarza się, że nie posiadamy umiejętności językowych na komunikatywnym poziomie lub po prostu nie stać nas na prawnika. Nasz przewodnik powstał z myślą o osobach, do których odnoszą się powyższe problemy. Wademekum przystępnie i jednoznacznie wyjaśnia jak odzyskac dlug. Zawiera porady, jak napisać tak zwane „przedsądowe wezwanie do zapłaty”, które zazwyczaj w pełni wystarcza, aby odebrać naszą gotówkę. Wademekum zawiera informację jak napisać pozew do wyższej instancji i uzupełnić odpowiednie dokumenty. Zawiera także informację odnoszące się do tego, jak zmusić dłużnika do spłaty należności, jeśli mimo orzeczenia sądu się od tego wykręca. By nawiązać z nami kontakt, wystarczy wpisać w google poniższe frazy: sciaganie dlugow, jak odzyskac dlug czy odzyskiwanie dlugow. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym poradnikiem.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Medycznego - Warszawa »

  Z całą pewnością, każdemu z nas dało się słyszeć o błędach medycznych i lekarskich, które pośrednio lub bezpośrednio rzutowały na samopoczucie oraz zdrowie rekonwalescenta. W szpitalach wielokrotnie dochodzi do podobnych zdarzeń. Błąd medyczny, często wynika z zaniechań poczynionych przez lekarza, ratownika medycznego i pielęgniarki. O błędzie medycznym mówimy również wtedy, gdy zakład opieki zdrowotnej dopuścił się jakichkolwiek zaniedbań. Natomiast, błąd lekarski wynika z niewłaściwych działań przedsięwziętych przez lekarza i niezgodnych z ogólnie przyjętą wiedzą medyczną. Błędy lekarskie, dotyczą również niepublicznych przychodni kosmetycznych oraz lekarskich. Wielokrotnie, pogorszenie się stanu zdrowia, wynikające z błędu w sztuce medycznej czy kosmetycznej, doprowadzają do stałego uszczerbku na zdrowiu. Ubieganie się o zadośćuczynienie w podobnej sytuacji jest rzeczą właściwą. Niejednokrotnie brakuje nam wiedzy, która pozwoliłaby na ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Do analogicznych sytuacji dochodzi w czasie realizowania zabiegów urodowych. Źle wykonana operacja plastyczna również jest podstawą do roszczeń. W powyższych okolicznościach warto zwrócić się o konsultację do kancelarii medycznej. Aby to zrobić, wystarczy wpisać w google następujące wyrażenia: prawo medyczne kancelaria, zadośćuczynienie, źle wykonany zabieg kosmetyczny lub odszkodowania medyczne.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze